Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Komplet vianočných vaflových kuchynských utierok - sobík

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
3138-V7
Termín dodania
Skladom
Materiál
100% bavlna
Rozmer
40 x 60 cm
160 x 320 cm
Farba
Červená
Rozmery:
Pôvodná cena
10.40 €
Cena od:
8.40 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

 

Komplet vianočných vaflových kuchynských utierok - sobík

Naša sada 2 kuchynských utierok z vafloviny predstavuje ideálny doplnok pre vašu kuchyňu, ktorý zaručuje nielen vysokú absorpciu, ale aj príjemný vizuálny dojem. Tieto utierky sú vyrobené zo 100% bavlny, čo zaisťuje kvalitu a trvanlivosť.

Vlastnosti produktu:

Kvalitná Vaflovina: Vaflovina je známa svojou vysokou absorpčnou schopnosťou, čo z týchto utierok robí ideálnych pomocníkov pri každodennom varení a upratovaní.
Dvojica Farieb: Sada obsahuje 2 kuchynské utierky - jednu bielu a jednu červenú. Tieto farby vytvárajú tradičný a čistý vzhľad, ktorý je vhodný na akúkoľvek kuchynskú atmosféru.
Vyšitý Sob: Každá utierka je zdobená vyšitým sobom, čo prináša vianočný nádych do vašej kuchyne. Sobí motív je vhodný na vianočné obdobie.
100% Bavlna: Utierky sú vyrobené zo 100% bavlny, čo zaisťuje, že sú príjemné na dotyk a odolné.
Výborná Absorpcia: Vďaka vaflovinovej štruktúre majú tieto utierky vynikajúcu absorpčnú schopnosť, čo vám pomôže rýchlo a efektívne utrieť riad alebo ruky.
Rozmery: Každá utierka má rozmery 40x60 cm, čo je ideálne na každodenné použitie.
Táto sada 2 kuchynských utierok z vafloviny s vyšitým sobom je praktickým a štýlovým doplnkom pre vašu kuchyňu. Ich vysoká absorpcia a vianočný motív soba z nich robí skvelú voľbu pre vianočné obdobie. Užite si pohodlie a praktickosť týchto utierok pri vašich kuchynských úlohách a urobte svoju kuchyňu ešte prívetivejšiu.

  • Rozmer 2x40x60cm

pracie dekoracna latka pavlina soby

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930