Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Kuchynská utierka - sova - červená

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
KR91027
Termín dodania
Skladom
Materiál
100% bavlna
Rozmer
40 x 70 cm
160 x 320 cm
Farba
Červená so vzorom
Rozmery:
Cena od:
1.60 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Bavlnená utierka "Sweet Cook" s roztomilým motívom sovy na muffine - Pre sladké chvíle v kuchyni

Predstavujeme vám našu bavlnenú utierku, ktorá nielen zaisťuje praktickú absorpciu, ale aj prináša do vašej kuchyne nádych sladkého kúzla. S rozmermi 50x70 cm je ideálny na každodenné použitie. Biely podklad s červeným károvaním tvorí harmonický kontrast pre výrazný stredový motív - sovu, ktorá sedí na muffine, a nápis "Sweet Cook".

Červené károvanie na bielom podklade dodáva utierke nádherný kontrast a vytvára pútavý vizuálny dojem. Táto kombinácia farebnej harmónie je príjemná pre oči a okamžite pridáva živosť do vašej kuchyne.

Stredovým motívom je roztomilá sova, ktorá sedí na muffine, vytvárajúca rozprávkový a hravý prvok. Tento motív nielenže dodáva utierke originalitu, ale aj inšpiruje pre sladké chvíle v kuchyni.

Vyrobená z vysokokvalitnej bavlny, utierka ponúka výborné absorpčné vlastnosti, čo z nej robí efektívneho pomocníka pri kuchynských úlohách. Jemný materiál zaručuje pohodlie pri každodennom používaní.

Táto utierka nie je iba praktickým nástrojom, ale aj štýlovým doplnkom pre vašu kuchyňu. S roztomilým motívom a nápisom "Sweet Cook" pridáva do priestoru hravosť a pozitívnu energiu.

Pridajte do svojej kuchyne pohodu a radosť s touto unikátnou utierkou. Bude nielen praktickým pomocníkom, ale aj sladkým prvkom pre vašu kulinársku oázu.

Nakupujte teraz a urobte zo svojej kuchyne miesto pre "Sweet Cook" utierku! ?

  • rozmer: 50 x 70 cm
  • 100 % bavlna
  • zábavný dizajn
  • absorpčná a jemná

Pracie znaky:

 

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930