Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Kuchynská utierka - sova - modrá

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
KR91028
Termín dodania
Skladom
Materiál
100% bavlna
Rozmer
40 x 70 cm
160 x 320 cm
Farba
Modrá
Rozmery:
Cena od:
1.60 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Bavlnená utierka "Hungry Owl" s modrým károvaním: kulinársky klenot pre vašu kuchyňu

Predstavujeme našu bavlnenú utierku "Hungry Owl" - praktický a štýlový pomocník v kuchyni. S rozmermi 50x70 cm a bielym podkladom, ktorý je ozdobený modrým károvaním, sa tento praktický kuchynský doplnok stane ako funkcionalitou, tak aj výrazným prvkom vašej kulinárskej domácnosti.

Modré károvanie vytvára na bielom podklade osviežujúci kontrast, dodáva utierke moderný nádych a vytvára príjemnú atmosféru v kuchyni.

Vstúpte do sveta "Hungry Owl," kde roztomilá sova drží vidličku a vyjadruje nielen svoju hladnú náladu, ale aj radosť zo zážitkov spojených s prípravou pokrmov. Tento motív pridáva utierke hravý a originálny charakter.

Vyrobená z bavlny - vysoko kvalitného materiálu, utierka ponúka vynikajúce absorpčné vlastnosti. Praktická a mäkká na dotyk, zaistí pohodlie pri každodennom používaní.

Táto utierka nie je iba praktickým nástrojom, ale aj štýlovým doplnkom pre vašu kuchyňu. Motív sovy s vidličkou a nápisom "Hungry Owl" dáva kuchyni originálny a hravý šmrnc.

 Nakupujte Teraz a Urobte zo Svojej Kuchyne Miesto Pre "Hungry Owl" Utierku! ?

  • rozmer: 50 x 70 cm
  • 100 % bavlna
  • zábavný dizajn
  • absorpčná a jemná

Pracie znaky:

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930