Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Paplón - Leto

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
KR10098
Rozmer
140 x 200 cm
160 x 320 cm
Farba
Biela
Rozmery:
Cena od:
23.00 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Paplón - Leto

Paplón Leto zhotovený v bielej farbe. Paplón je skvelou voľbou počas letného obdobia kedy Vás počas horúčav nebude zohrievať viac ako je nutné. Zložené zo 100 % microfibra, vyplnené silikónom hollow. Paplón Leto má blahodárne a relaxačné účinky. Taktiež odpudzuje vlhkosť a chlad. Paplón je vhodný pre alergikov, ľudí s problémovou pokožkou a celkovo pre ľudí, ktorí preferujú zdravý životný štýl.

Zložené zo 100 % mikrofiber. Mikrovlákno je hladká husto tkaná tkanina z odolného polyesterového vlákna vo forme mikrovlákna. Hebučký textilný materiál s jednoduchou údržbou a dlhou životnosťou.

Produkty sú vyplnené dutým vláknom PES Amball. Guľôčková výplň z dutého vlákna je príjemne mäkká a má vysokú odolnosť voči opotrebovaniu. Odpudzuje vlhkosť a chlad.

Paplón a vankúš sú vhodné pre alergikov, ľudí s problémovou pokožkou a celkovo pre ľudí, ktorí preferujú zdravý životný štýl.

Materiál - 100 % Microfibre

Výplň - 100 % PES Amball

Vhodný pre alergikov

 

Pracie znaky

aloe_vera_bamboo_arida_pracie.jpg

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období od 1.6.- 1.9. 2023 je otváracia doba 8:00 - 15:00
Telefon: 041 / 433 4930