Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Vianočný záves - Vločka

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
ANTRA
Termín dodania
Do 7 dní
Materiál
100% polyester
Farba
Farebná so vzorom
Rozmery:
Farba:
Cena od:
39.50 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Vianočné závesy s potlačou béžových vločiek

Farba: Béžovo-zlatá
Motív: Béžové vločky
Materiál: 100% polyester

Tieto vianočné závesy sú súčasťou kolekcie vianočných textílií VLOČKA, ktoré je možné kombinovať na vytvorenie jednotnej vianočnej výzdoby v interiéri. Rovnako ako závesy, obrusy a obliečky na vankúšiky majú béžovo-zlatú farbu a motív béžových vločiek z polyesteru.

Popis:
Tieto vianočné závesy sú navrhnuté tak, aby priniesli do vášho domova vianočnú atmosféru a eleganciu. Béžovo-zlatá farba dodáva závesom jemný a sofistikovaný vzhľad, zatiaľ čo potlač s motívom béžových vločiek vytvára vianočnú atmosféru a jemnú krásu.

Vyrobené z kvalitného 100% polyesteru, tieto závesy ponúkajú hebkosť a odolnosť. Polyester má schopnosť udržať farby a dizajn, čo znamená, že motív béžových vločiek zostane výrazný a atraktívny aj po opakovanom praní a používaní.

Možnosť kombinácie týchto závesov s obrusmi, obliečkami na vankúšiky a ďalšími textíliami z rovnakej kolekcie umožňuje vytvorenie harmonickej a jednotnej vianočnej výzdoby v celom dome.

Celkovo je táto kolekcia vianočných textílií, vrátane týchto závesov, skvelým prvkom na pridanie jemného, vianočného a sofistikovaného dotyku do vášho interiéru. Béžová-zlatá farba a motív béžových vločiek vytvárajú pohodlnú a sviatočnú atmosféru počas vianočných sviatkov.

  • záves má riasiacu pásku
  • záves je pripravený k zaveseniu
  • zloženie: 100 % polyester 

Rozmery:

2x 160 x 180 cm

2x 160 x 200 cm

2x 160 x 250 cm

 

Pracie znaky

pracie_znaky_zavesy.jpg

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930