Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Hotová záclona - Mišel

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
4548-1
Termín dodania
Skladom
Materiál
100% polyester
Rozmer záclony
130 x 300 cm, 150 x 300 cm
Farba
Biela
Rozmer:
Cena od:
12.00 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Hotová záclona - Mišel

Oblečte Váš domov do nového šatu našimi jedinečnými záclonami. Hotová biela oblúková záclona, ktorá vynikne svojím vzorom čajníkov a poľných kvietkov. Zaujme svojou pestrosťou a prinesie pohodu do vášho domova. Záclona je vhodná do každého domu či bytu a najviac vynikne vo Vašej kuchyni. Záclona je pripravená k zaveseniu a nemá riasiacu pásku. Záclona sa ľahko udržuje, je tvarovo stála a nežltne.

Myslíte si, že záclony už nie sú v móde? Ste na omyle. Veľmi veľa ľudí ešte záclony vyhľadáva a skrášľujú si tak svoje bývanie. Hodia sa do každej miestnosti a plnia nielen dekoračnú funkciu, ale tiež majú praktický účel. Záclony doma vytvárajú pocit súkromia. Pokiaľ nemáte na oknách žalúzie, potom je záclona výborným riešením. Hotové záclony sa vyrábajú v najrôznejších rozmeroch tak, aby sadli na každé okno.

  • záclona je pripravená k zaveseniu
  • záclona nemá riasiacu pásku
  • 100% polyester

Rozmery:

  • výška 130 cm a šírka 300 cm okno
  • výška 150 cm a šírka 300 cm okno

Pracie znaky

pracie_zaclony.jpg

 

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930