Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Hotová záclona - Loté

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
4746
Termín dodania
Skladom
Materiál
100% polyester
Rozmer
150 x 300 cm
160 x 320 cm
Farba
Biela so vzorom
Rozmer:
Cena od:
19.00 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Hotová záclona - Loté

Oblečte Váš domov do nového šatu našimi jedinečnými záclonami.

Farebná záclona s kuchynským motívom, ktorý Vám pripomenie vďaka svojmu vzoru hrnčeka a kávových zŕn vôňu a chuť kávy. Záclona vo Vašom dome vyvolá pocit domova. Záclona je biela s hnedým vzorom, skvelá pre oživenie Vášho príbytku farbami. Spĺňa náročné kritériá dnešných trendov interiérovej architektúry. Svojou jednoduchosťou je multifunkčná v tom, že môže byť zavesená v každom období. Je pripravená k zaveseniu ľahko sa udržuje, je tvarovo stála a nežltne.

Záclona nemá riasiacu pásku.

Myslíte si, že záclony už nie sú v móde? Ste na omyle. Veľmi veľa ľudí ešte záclony vyhľadáva a skrášľujú si tak svoje bývanie. Hodia sa do každej miestnosti a plnia nielen dekoračnú funkciu, ale tiež majú praktický účel. Záclony doma vytvárajú pocit súkromia. Pokiaľ nemáte na oknách žalúzie, potom je záclona výborným riešením. Hotové záclony sa vyrábajú v najrôznejších rozmeroch tak, aby sadli na každé okno.

  • záclona je pripravená k zaveseniu
  • výška je uvádzaná v najdlhšom mieste
  • nemá riasiacu pásku
  • 100% polyester

Rozmery:

150 x 300 cm

Pracie znaky

bez_kodov_-_site_zaclony.jpg

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období od 1.6.- 1.9. 2023 je otváracia doba 8:00 - 15:00
Telefon: 041 / 433 4930