Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Podložka pod vianočný stromček - sivá - škriatkovia

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
080872
Termín dodania
Skladom
Materiál
100% polyester
Rozmer
priemer 100 cm
160 x 320 cm
Farba
Sivá
Rozmery:
Farba:
Pôvodná cena
5.50 €
Cena od:
6.80 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Podložka pod vianočný stromček - sivá - škriatkovia

Aplikácia: malé vianočné stromčeky
Materiál: Filc
Priemer: 100 cm

Táto podložka určená pod vianočný stromček je vhodným doplnkom pre váš domáci vianočný interiér. Sivou farbou a aplikáciou škriatkov pridáva do vášho priestoru vianočnú atmosféru a štýl.

Vyrobená z kvalitného filcu, táto podložka poskytuje ochranu pod váš stromček a zároveň pridáva dekoratívny prvok do vianočnej výzdoby. Filcový materiál je odolný a zároveň mäkký na dotyk, čím vytvára peknú podložku pre váš stromček. Podložka sa zaväzuje našitými stuhami.

S priemerom 100 cm je táto podložka vhodná pre stredne veľké a vianočné stromčeky. Podložka sa zaväzuje našitými stuhami.

Skvele slúži nielen ako ochrana pod podnožou stromu, ale aj ako priestor na umiestnenie darčekov či ďalších vianočných ozdôb.

 

 

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930