Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Teflonový Obrus Economy - UNI - červený

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
399-1
Termín dodania
Do 10 dní
Výška
150 cm
Rozmer
50 x 100 cm, 75 x 75 cm, 120 x 140 cm, 120 x 160 cm, 140 x 180 cm, 140 x 220 cm, 140 x 250 cm
160 x 320 cm
Farba
Červená
Rozmer obrusu:
Zakončenie:
Cena od:
3.80 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Teflonový Obrus Economy - UNI - červený

Jednofarebný teflónový obrus Uni z kolekcie Economy patrí do základnej verzie gastro obrusov, je opatrený teflónovou úpravou a tým sa stáva vodoodpudivý.

Obrus je tenši s gramážou 170g/m2, a môže byť zakončený opálením elegantnou vlnovkou alebo obšitím na 1 cm.

Tento obrus je ideálnou voľbou pre hotely, reštaurácie a ďalšie zariadenia, ktoré hľadajú kvalitné a odolný bytový textil pre svoje stoly, za nízku cenu.

Náš jednofarebný teflónový obrus je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu s gramážou 170g/m2, čo zaručuje jeho trvanlivosť a dlhú životnosť. Vďaka teflónovému povrchu je obrus odolný voči tekutinám, čo uľahčuje jeho čistenie a udržiavanie v perfektnom stave. Stačí jednoducho zotrieť škvrnu handričkou a obrus zostane čistý a krásny.

Jednofarebný dizajn obrusu poskytuje elegantný a striedmy vzhľad, ktorý sa ľahko kombinuje s rôznymi dekoračnými štýlmi a interiérmi. Vďaka tomu môžete obrus ľahko prispôsobiť atmosfére vášho zariadenia a vytvoriť tak príjemnú a profesionálnu atmosféru pre vašich hostí.

Vodoodpudivá vlastnosť obrusu je ďalším významným prínosom. Zabraňuje prenikaniu vlhkosti do obrusu, čo znamená, že stôl zostane suchý a chránený pred nechcenými škvrnami či poškodeniami. To je obzvlášť dôležité v prostrediach, kde dochádza k častému styku s tekutinami, ako sú reštaurácie.

S naším jednofarebným teflónovým obrusom základnej verzie získate kvalitný a funkčný produkt, ktorý splní vaše požiadavky na bytový textil. Ponúkame vám skvelú kombináciu odolnosti, ľahkej údržby a štýlového dizajnu. Vaši hostia budú ohromení kvalitou a vzhľadom tohto obrusu, ktorý dodáva profesionálnu a príjemnú atmosféru do vášho zariadenia.

Taktiež farebná škála jednofarebných teflónových obrusov, ktoré sú vhodné ako aj dekoratívny doplnok interiéru je veľmi široká, vyberte si farbu obrusu, ktorá sa do vášho interiéru hodí najlepšie.

 Tieto obrusy vyrobíme v rôznych veľkostiach podľa potrieb zákazníka.

Na zachovanie si tejto vlastnosti ubrusov dôležité neprať obrusy v aviváži. Po vypraní v aviváži sa naruší teflonová úprava a tekutiny aj nečistoty sa ľahko dostanú do štruktúry tkaniny. Po vyžehlení, sa vodoodpudivá vlastnosť obrusu čiastočne regeneruje

Pracie znaky

teflonove_obrusy_pracie.jpg

Ceny
10 pcs. - 999 pcs. 3.42 € / pcs.
od pcs. 3.80 € / pcs.
Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930