Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Obrus teflónový - Economy - CYRIL - biely

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
J-86-6
Termín dodania
Do 10 dní
Výška
150 cm
Rozmer
50 x 100 cm, 75 x 75 cm, 120 x 140 cm, 120 x 160 cm, 140 x 180 cm, 140 x 220 cm, 140 x 250 cm
160 x 320 cm
Farba
Biela
Farba:
Rozmer obrusu:
Zakončenie:
Cena od:
4.00 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Obrus teflónový - Economy - CYRIL - biely

Teflónový obrus bielej farby so vzorom malých štvorčekov je elegantný a praktický kus bytového textilu pre vašu kuchyňu,  jedáleň, alebo aj rôzne gastro zariadenia.

Hlavnou vlastnosťou tohto obrusu je teflónové povrchové ošetrenie, ktoré poskytuje odolnosť proti vode a uľahčuje čistenie.

Obrusy Cyril patrí do základnej kategórie gastro obrusov a majú gramáž 150g/m2, sú ukončené elegantnou vlnovkou alebo obšitím na 1 cm. 

Obrusy Cyril sú dostupné v 2 farbách a to v bielej a krémovej.

Tieto jednofarebné, vodoodpudivé obrusy sú vhodným doplnkom do interiérov, bytov, hotelov, reštaurácií aj penziónov.

Tieto obrusy vyrobíme v rôznych veľkostiach podľa potrieb zákazníka.

Biela farba obrusu dodáva do priestoru čistý a svieži vzhľad, zatiaľ čo vzor malých štvorčekov dodáva jemný a subtílny dizajnový prvok. Tento vzor je vhodný pre rôzne štýly interiérov a dokáže dodať elegantnú alebo modernú atmosféru.

Neváhajte a kúpte si aj Vy do svojej zbierky obrusov a prestieranie kvalitnýteflónový obrus, ktorý je u zákazníkov veľmi populárny.

Teflónové obrusy sú veľmi praktické, pretože ich povrch je vodoodpudivý, teda rozliata tekutina sa doobrusunevsiakne a nehrozí jeho zašpinenia.

Ďalej Vás iste poteší nenáročná údržba teflónových obrusov, pretože k očisteniu smietok alebo prebytočnej tekutiny z obrusu stačí iba handričku alebo utierka. Práve vďaka tomu sa teflónové obrusy hodia ako na domácej, tak i vonkajšie použitie a takisto tiež do reštaurácií.

V našej širokej ponuke nájdete teflónové obrusy v rôznych atraktívnych farbách a vzoroch, ktoré skvele využijete vo Vašej domácnosti, na záhradke alebo i na chate a poteší Vás aj priaznivá cena týchto obrusov.

Teflónové ubrusy sa vyznačujú špeciálnou úpravou, ktorá odpudzuje nečistoty a tekutiny, ktoré ostanú na povrchu ubrusu a nevpijú sa do tkaniny. Na zachovanie si tejto vlastnosti obrusov je dôležité neprať obrusy v aviváži. Po vypraní v aviváži sa naruší teflónová úprava a tekutiny aj nečistoty sa ľahko dostanú do struktury tkaniny.

 

 

Pracie znaky

teflonove_obrusy_pracie.jpg

Ceny
10 pcs. - 999 pcs. 3.60 € / pcs.
od pcs. 4.00 € / pcs.
Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930