Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Obrus Fantastic - KARO - čierný

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
353-1
Termín dodania
Do 10 dní
Výška
150 cm
Rozmer
30 x 30 cm, 75 x 75 cm, 120 x 140 cm, 120 x 160 cm, 140 x 180 cm, 140 x 220 cm, 40 x 140 cm, o 140 cm
160 x 320 cm
Farba
Čierna, Modrá, Sivá, Červená, Béžová, Farebná so vzorom
Farba:
Rozmer obrusu:
Zakončenie:
Cena od:
5.20 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Obrus Fantastic - KARO

Kárované obrusy v rôznych farebných kombináciách: červená, béžová, modrá, sivá, čierna.

Obrusy sú vyrobené z vysoko kvalitnej vodeodolnej látky s gramážou 180g/m2. Kárované obrusy sú ukončené vkusnou vlnovkou, svojím vzorom skvelo vyniknú v jedálenskom alebo kuchynskom sektore, svojou eleganciou vytvoria skvelú atmosféru nie len u Vás doma v kuchyni, ale aj v reštauráciách alebo iných rekreačných zariadeniach.

Vzorované teflónové obrusy sú vyrobené z kvalitných látok, ktoré i pri častom použití a praní nestrácajú farebnú stálosť a žiarivosť farieb. Vzory teflónových obrusov splnia požiadavky každého aj náročného zákazníka. Farebnosť a dizajn obrusov zodpovedá modernému trendu stolovania a bývania. 

Výhodou teflonového obrusu je jeho odolnosť voči vode a škvrnám, čo je pri stolovaní dôležitým faktorom. Častým praním túto vlastnosť čiastočne stráca. Farebnosť a dizajn obrusov zodpovedá modernému trendu stolovania a bývania.

Vyberte si z dostupných rozmerov alebo požiadajte o rozmery na mieru, ktoré upravíme podľa vašich požiadaviek.

Neváhajte a kúpte si aj Vy do svojej zbierky obrusov a prestieranie kvalitnýteflónový obrus, ktorý je u zákazníkov veľmi populárny. Teflónové obrusy sú veľmi praktické, pretože ich povrch je vodoodpudivý, teda rozliata tekutina sa doobrusunevsiakne a nehrozí jeho zašpinenia. Ďalej Vás iste poteší nenáročná údržba teflónových obrusov, pretože k očisteniu smietok alebo prebytočnej tekutiny z obrusu stačí iba handričku alebo utierka. Práve vďaka tomu sa teflónové obrusy hodia ako na domácej, tak i vonkajšie použitie a takisto tiež do reštaurácií. V našej širokej ponuke nájdete teflónové obrusy v rôznych atraktívnych farbách a vzoroch, ktoré skvele využijete vo Vašej domácnosti, na záhradke alebo i na chate a poteší Vás aj priaznivá cena týchto obrusov.

Teflónové obrusy sa vyznačujú špeciálnou úpravou, ktorá odpudzuje nečistoty a tekutiny, ktoré ostanú na povrchu obrusu a nevpijú sa do tkaniny. Na zachovanie si tejto vlastnosti obrusov je dôležité neprať obrusy v aviváži. Po vypraní v aviváži sa naruší teflónová úprava a tekutiny aj nečistoty sa ľahko dostanú do štruktúry tkaniny.

Pracie znaky

teflonove_obrusy_pracie.jpg

Ceny
10 pcs. - 999 pcs. 4.68 € / pcs.
od pcs. 5.20 € / pcs.
Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930