Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Elegantný obrus LUX - Epos

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
3963-1
Termín dodania
Do 10 dní
Farba
Farebná so vzorom
Farba:
Rozmer obrusu:
Cena od:
8.90 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Elegantný obrus LUX - Epos

Tento elegantný čierny obrus so zlatým motívom vytvorí sviatočný a nadčasový dojem vo Vašom interiéri. Neváhajte a kúpte si aj Vy do svojej zbierky obrusov a prestieranie kvalitný teflónový obrus, ktorý je u zákazníkov veľmi populárny. Netradičná kombinácia čiernej so zlatou vytvorí jedinečnú a nadčasovú atmosféru, svojím dizajnom posunie každý sviatočný deň na inú úroveň. Obrus sa hodí ku každej výnimočnej situácii, ako ku vianočným sviatkom tak aj k spoločenským akciám a podobne. Farebnú kombináciu radíme medzi moderný a exkluzívny doplnok v domácnosti, ale aj hotelových a reštauračných zariadeniach. 

Sviatočný obrus Epos ponúkame v 2 variantách:

1 - Opálené lemovanie

2 - Zlaté lemovanie 5 cm

Teflónové obrusy sú veľmi praktické, pretože ich povrch je vodoodpudivý, teda rozliata tekutina sa doobrusunevsiakne a nehrozí jeho zašpinenia. Ďalej Vás iste poteší nenáročná údržba teflónových obrusov, pretože k očisteniu smietok alebo prebytočnej tekutiny z obrusu stačí iba handričku alebo utierka. Práve vďaka tomu sa teflónové obrusy hodia ako na domácej, tak i vonkajšie použitie a takisto tiež do reštaurácií. V našej širokej ponuke nájdete teflónové obrusy v rôznych atraktívnych farbách a vzoroch, ktoré skvele využijete vo Vašej domácnosti, na záhradke alebo i na chate a poteší Vás aj priaznivá cena týchto obrusov.

Teflónové obrusy sa vyznačujú špeciálnou úpravou, ktorá odpudzuje nečistoty a tekutiny, ktoré ostanú na povrchu obrusu a nevpijú sa do tkaniny. Na zachovanie si tejto vlastnosti obrusov je dôležité neprať obrusy v aviváži. Po vypraní v aviváži sa naruší teflónová úprava a tekutiny aj nečistoty sa ľahko dostanú do štruktúry tkaniny.

Ponúkame Vám možnosť ušitia rozmerov podľa Vašej voľby na objednávku.

Gramáž - 180g/m2

Šírka látky - 180 cm

Rozmery:

30x30 cm                

75x75 cm                                  

120x140 cm                              

120x160 cm                              

140x180 cm                              

O150 cm                                    

40x140 cm                

Pracie znaky

teflonove_obrusy_pracie.jpg

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930