Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Set prestieranie a obrúsok slnečnice

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
107952
Farba
Farebná so vzorom
Cena od:
5.40 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Set prestieranie a obrúsok slnečnice

Predstavujeme vám úchvatný set bavlneného prestierania a bavlneného obrúska, ktorý zahalí váš jedálenský stôl do nádherného slnečnicového prostredia. Naše bavlnené prestieranie a obrúsok v béžovej farbe so zeleným károm na krajoch sú zdobené nádherným vzorom slnečníc, ktoré prinášajú do vášho domova radostné a slnečné vibrácie.

Naše bavlnené prestieranie je vyrobené z kvalitnej bavlny, ktorá je nielen mäkká a príjemná na dotyk, ale aj odolná a ľahko udržiavateľná. Jeho béžová farba vytvára neutrálny podklad, ktorý je skvelý na rôzne dekoračné štýly. Zelené káro dodáva prestieranie sviežosť a dynamiku, zatiaľ čo vzor slnečníc pridáva štipku radosti a pripomienku letných dní.

Bavlnený obrúsok v béžovej farbe so zeleným károm a vzorom slnečníc je dokonalým doplnkom na prestieranie. Obrúsok je zdobený rovnakým vzorom slnečníc ako prestieranie, čo vytvára harmonický a elegantný vzhľad na vašom jedálenskom stole.

S týmto setom bavlneného prestierania a obrúska si prinesiete do svojho domova teplú atmosféru, radosť a príjemné letné pocity. Buďte hostiteľskou hviezdou a vytvorte úžasnú atmosféru pri každom stolovaní.

Zloženie: 100% bavlna

Rozmery: prestieranie 33x48cm, obrúsok 42x42 cm

Pracie znaky:

pracie postielka

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období od 1.6.- 1.9. 2023 je otváracia doba 8:00 - 15:00
Telefon: 041 / 433 4930