Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

kúpeľňová predložka modrá so srdiečkom Shabby Love

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
KUP24
Termín dodania
Skladom
Rozmer
50 x 80 cm
160 x 320 cm
Farba
Modrá
Rozmery:
Cena od:
12.80 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

 

Kúpeľňová predložka modrá so srdiečkom Shabby Love

 

Mäkký kúpeľňový koberček v jednofarebnom prevedení je skvelým doplnkom pre vašu kúpeľňu. Tento koberček je v nádhernom ružovom odtieni, ktorý prináša do priestoru ženskú jemnosť a romantiku. Navyše je zdobený motívom srdca uprostred, čo dodáva do kúpeľne láskyplný a hravý prvok.

Koberček je vyrobený z mäkkého materiálu, ktorý zaisťuje pohodlie a jemný povrch pre vaše nohy, keď stojíte na ňom. To je veľmi dôležité, najmä v kúpeľni, kde chcete, aby státie na podlahe bolo čo najpríjemnejšie.

Jemná antišmyková povrchová úprava rubu koberca zaisťuje, že kúpeľňový koberček zostane na svojom mieste a nepodklzuje sa, aj keď je podlaha vlhká. To je kľúčové pre bezpečnosť v kúpeľni, kde dochádza k častému kontaktu s vodou.

Celkovo sa dá povedať, že tento mäkký kúpeľňový koberček v ružovej farbe s motívom srdca uprostred je krásny a bezpečný doplnok pre vašu kúpeľňu. Prinesie do priestoru nielen štýlový dizajn, ale aj pohodlie a romantiku, ktoré pomôžu vytvoriť príjemné a upokojujúce prostredie pre váš každodenný relax a odpočinok.

 

Zloženie: chlpatá horná časť 100% bavlna

 Rozmery: 50 x 80 cm

 

Pracie znaky:

 

 

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930