Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Vianočná bavlnená deka so sniehovými vločkami sivo hnedá - Abby

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
23104A
Termín dodania
Skladom
Rozmer
150 x 200 cm
160 x 320 cm
Farba
Farebná so vzorom
Rozmer:
Cena od:
39.80 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Vianočná bavlnená deka so sniehovými vločkami sivo hnedá - Abby

Naša hrejivá deka so zimným motívom snehových vločiek je dokonalým spôsobom, ako sa zabaliť do pohodlia a vytvoriť vianočnú atmosféru v každom interiéri. S nádhernými snehovými vločkami na šedo hnedom podklade a strapci na koncoch je táto deka zárukou tepla a pohody.

Táto deka je vyrobená z teplého a mäkkého materiálu, ktorý vás zabalí do pohodlia a zaistí vám teplo, keď sa schúlite pod ňu.
Deka má dostatočne veľký rozmer, aby vám poskytla dostatok pokrytia a pohodlia. Strapce na koncoch deky dodávajú produktu elegantný vzhľad.
Táto hrejivá deka s motívom snehových vločiek je ideálna na doplnenie vianočnej výzdoby alebo na vytvorenie útulnej atmosféry v chladných zimných dňoch. Schúlte sa pod ňu s horúcim nápojom a užívajte si pohodlné chvíle v kruhu rodiny.

 

  • Príjemná na dotyk
  • Materiál: 86% akryl, 7% polyester, 7% bavlna
  • Koniec deky je lemovaný strapcami

Rozmery:

  • 150 x 200 cm

Pracie znaky

pracie_deky.jpg

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930