Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Dekoračná látka - New York 123

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
KR95163-1
Termín dodania
Skladom
Materiál
100% polyester
Farba
Farebná so vzorom
Šírka
150 cm
Šírka:
Obšitie - bočné strany:
Rasiace pasky:
Cena od:
10.50 €
Dĺžka:
bm
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Dekoračná látka - New York 123

Dekoračná závesová látka so vzorom ružových kvetín na bielom podklade vynikne najmä vo Vašich oknách ako záves ale poslúži aj ako vankúš a bude skvelá dekorácia Vašej pohovky. Váš interiér bude vyzerať ako nikdy predtým! Látka je splývavá a skvele sa hodí na výrobu závesov, dekoračných vankúšikov, obrusov a obliečok.

Zatemňovacia látka na závesy čiže blackout je látka so špeciálnou vrstvou, ktorá neprepustí slnečný svit a tým zamedzí prestupu tepla do miestnosti. Skvele Vám poslúži k zatemneniu a odhlučneniu izby. Je to kvalitná a veľmi pevná závesová látka. Zatemňovacia závesová látka Blackout je tkaná z viacerých vrstiev polyesterových vlákien, ktoré zaisťujú takmer nulovú priepustnosť svetla a zároveň výborne tlmí hluk.

Uplatnenie nájde priamo vo Vašej spálni, kde Vám zaručí pokojný a ničím nerušený spánok, taktiež v hoteloch, divadlách, konferenčných miestnostiach a v mnohých ďalších spoločenských priestoroch.

Je možné sa dohodnúť a upresniť rozmery, ktoré Vám ušijeme na mieru ako záves alebo obliečku.


Rozmery:

  • šírka 150 cm

Zloženie:

  • 100 % polyester

K tejto látke sa bude hodiť jednoduchá a jemná záclona ako napr. Beata, Žaneta, Lada (viď. súvisiace produkty)

 

Pracie znaky

pracie_blackouty.jpg

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930