Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Komplet - Santa

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
KR95030
Termín dodania
Do 7 dní
Materiál
100% bavlna
Rozmer
160 x 300 cm +2x 160 x 160 cm
160 x 320 cm
Farba
Farebná so vzorom
Rozmery:
Cena od:
52.50 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Komplet - Santa

Oblečte Váš domov do nového šatu našimi jedinečnými závesmi a záclonami. Hotové farebné vianočné závesy a biela záclona, ktoré vytvoria vo Vašom domove tú pravú sviatočnú atmosféru. Tento vianočný komplet bude vyzerať skvelo v zamrznutých oknách Vašej obývačky alebo spálni. Spĺňa náročné kritériá dnešných trendov interiérovej architektúry. Vzor santov a stromčekov v červenej a zelenej farebnej kombinácií na krémovom podklade vykúzli úsmev na Vašej tvári. Závesy sú pripravené k zaveseniu podľa Vašej voľby, môžete použiť dekoračné spony a pripnúť ich na strany alebo ich nechať voľne. 

Myslíte si, že záclony už nie sú v móde? Ste na omyle. Veľmi veľa ľudí ešte záclony vyhľadáva a skrášľujú si tak svoje bývanie. Hodia sa do každej miestnosti a plnia nielen dekoračnú funkciu, ale tiež majú praktický účel. Záclony doma vytvárajú pocit súkromia. Pokiaľ nemáte na oknách žalúzie, potom je záclona výborným riešením. Hotové záclony sa vyrábajú v najrôznejších rozmeroch tak, aby sadli na každé okno.

  • komplet má riasiacu pásku
  • záves so záclonou sú pripravené k zaveseniu
  • záves: 100 % bavlna
  • záclona: 100 % polyester

Rozmery:

  • 160 x 300 + 2x 160 x 160 

Pracie znaky záves

pracie_znaky_zavesy.jpg

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930