Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Hotové záclony - Aneta

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
4555
Termín dodania
Skladom
Materiál
bambus-bavlna
Rozmer
150 x 300 cm
160 x 320 cm
Rozmer záclony
130 x 300 cm, 150 x 300 cm
Farba
Biela
Rozmer:
Cena od:
10.60 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Hotové záclony - Aneta

Oblečte Váš domov do nového šatu našimi jedinečnými záclonami. Hotová biela žakárová záclona s rovným strihom, ktorá vynikne svojím tradičným vzorom. Vynikne v každom okne a dodá vašej domácnosti. Táto hotová záclona je originálna vďaka svojej spodnej části, ktorá má efekt krajky. Je pripravená k zaveseniu, nemá riasiacu pásku. S touto elegantnou hotovou záclonou bude váš domov útulný a okno vášho obydlia bude originálne. Záclona sa ľahko udržuje, je tvarovo stála a nežltne.

  • záclona je pripravená k zaveseniu
  • nemá riasiacu pásku
  • 100% polyester

Myslíte si, že záclony už nie sú v móde? Ste na omyle. Veľmi veľa ľudí ešte záclony vyhľadáva a skrášľujú si tak svoje bývanie. Hodia sa do každej miestnosti a plnia nielen dekoračnú funkciu, ale tiež majú praktický účel. Záclony doma vytvárajú pocit súkromia. Pokiaľ nemáte na oknách žalúzie, potom je záclona výborným riešením. Hotové záclony sa vyrábajú v najrôznejších rozmeroch tak, aby sadli na každé okno.

Rozmery

  • výška 130 cm a šírka 300 cm okno

Pracie znaky

pracie_zaclony.jpg

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930