Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Hotová záclona - Karin

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
KR95539-1
Termín dodania
Do 3 dní
Materiál
100% polyester
Rozmer záclony
60 x 300 cm, 70 x 300 cm, 80 x 300 cm
Farba
Biela
Rozmer:
Cena od:
32.20 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Hotová záclona - Karin

Oblečte Váš domov do nového šatu našimi jedinečnými záclonami. Hotová biela záclona Karin, ktorá vynikne svojou aplikáciou jemnej krajky a indiánskym vzorom. Vďaka svojej nadčasovosti je táto záclona vhodná do všetkých priestorov a vytvorí atmosféru pohody. Je vhodná na zavesenie počas každého obdobia, najviac vynikne v oknách Vašej chalupy. Záclona je ukončená jemnou krajkou a má riasiacu pásku. Záclona sa ľahko udržuje, je tvarovo stála a nežltne.

Myslíte si, že záclony už nie sú v móde? Ste na omyle. Veľmi veľa ľudí ešte záclony vyhľadáva a skrášľujú si tak svoje bývanie. Hodia sa do každej miestnosti a plnia nielen dekoračnú funkciu, ale tiež majú praktický účel. Záclony doma vytvárajú pocit súkromia. Pokiaľ nemáte na oknách žalúzie, potom je záclona výborným riešením. Hotové záclony sa vyrábajú v najrôznejších rozmeroch tak, aby sadli na každé okno.

  • záclona je pripravená k zaveseniu
  • záclona má riasiacu pásku
  • 100% polyester
  • záclona nie je úplne priehľadná, je mliečna

Rozmery:

  • výška 60 cm a šírka 300 cm
  • výška 70 cm a šírka 300 cm 
  • výška 80 cm a šírka 300 cm 

Pracie znaky

bez_kodov_-_site_zaclony.jpg

 

 

 

 

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930