Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Hotová záclona - Amanda

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
22262-1
Termín dodania
Skladom
Materiál
100% polyester
Rozmer záclony
160 x 300 cm, 250 x 200 cm
Farba
Biela
Rozmer:
Cena od:
27.00 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Hotová záclona - Amanda

Oblečte Váš domov do nového šatu našimi jedinečnými a luxusnými záclonami. Hotová biela záclona, ktorá vynikne svojím orientálnym vzorom pripomínajúcim kvetiny. Hodí sa do každej domácnosti, ktorú zaručene oživí a dodá jej nádych luxusu. Záclona spĺňa náročné kritériá dnešných trendov interiérovej architektúry. Záclona je pripravená k zaveseniu a má riasiacu pásku. Hotová záclona sa ľahko udržuje, je tvarovo stála a nežltne.

Myslíte si, že záclony už nie sú v móde? Ste na omyle. Veľmi veľa ľudí ešte záclony vyhľadáva a skrášľujú si tak svoje bývanie. Hodia sa do každej miestnosti a plnia nielen dekoračnú funkciu, ale tiež majú praktický účel. Záclony doma vytvárajú pocit súkromia. Pokiaľ nemáte na oknách žalúzie, potom je záclona výborným riešením. Hotové záclony sa vyrábajú v najrôznejších rozmeroch tak, aby sadli na každé okno.

  • záclona je pripravená k zaveseniu
  • má riasiacu pásku
  • 100% polyester
  • Odporúčaná teplota prania: 40 ° C

Rozmery:

  • 160 x 300 cm
  • 200 x 250 cm

Pracie znaky

pracie_zaclony.jpg

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období od 1.6.- 1.9. 2023 je otváracia doba 8:00 - 15:00
Telefon: 041 / 433 4930