Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Vianočný teflónový obrus LUX - Noel bielo strieborný

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
3189K1-2
Termín dodania
Do 10 dní
Farba
bielostrieborná
Rozmer obrusu:
Zakončenie:
Cena od:
10.00 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Vianočný teflónový obrus LUX - Noel bielo strieborný

Vianočný obrus v bielo striebornej farbe s bielym vzorom bude skvelá voľba pre Váš Štedrovečerný stôl alebo dokonca aj darček pre Vašich blízkych.  Obrus je ukončený elegantnou vlnovkou, alebo obšitím na 1 cm.

Veľmi kvalitné obrusy s vysokou gramážou - 212 g/m2 sú určené pre náročnejších klientov, ktorí majú radi dokonalý design. Obrusy sú vodeodolné. Šírka - 185 cm.

Neváhajte a kúpte si aj Vy do svojej zbierky obrusov a prestieranie kvalitný teflónový obrus, ktorý je u zákazníkov veľmi populárny. Teflónové obrusy sú veľmi praktické, pretože ich povrch je vodoodpudivý, teda rozliata tekutina sa doobrusunevsiakne a nehrozí jeho zašpinenia. Ďalej Vás iste poteší nenáročná údržba teflónových obrusov, pretože k očisteniu smietok alebo prebytočnej tekutiny z obrusu stačí iba handričku alebo utierka. Práve vďaka tomu sa teflónové obrusy hodia ako na domácej, tak i vonkajšie použitie a takisto tiež do reštaurácií. V našej širokej ponuke nájdete teflónové obrusy v rôznych atraktívnych farbách a vzoroch, ktoré skvele využijete vo Vašej domácnosti, na záhradke alebo i na chate a poteší Vás aj priaznivá cena týchto obrusov.

Teflónové obrusy sa vyznačujú špeciálnou úpravou, ktorá odpudzuje nečistoty a tekutiny, ktoré ostanú na povrchu obrusu a nevpijú sa do tkaniny. Na zachovanie si tejto vlastnosti obrusov je dôležité neprať obrusy v aviváži. Po vypraní v aviváži sa naruší teflónová úprava a tekutiny aj nečistoty sa ľahko dostanú do štruktúry tkaniny.

Ponúkame Vám možnosť ušitia rozmerov podľa Vašej voľby na objednávku.

Rozmery:

30x30 cm

75x75 cm

120x140 cm

120x160 cm

140x180 cm

O 140 cm

40x140 cm

Pracie znaky

teflonove_obrusy_pracie.jpg

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období od 1.6.- 1.9. 2023 je otváracia doba 8:00 - 15:00
Telefon: 041 / 433 4930