Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Vianočný teflónový obrus LUX - Joel bielo strieborný

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
3208K1-2
Termín dodania
Do 10 dní
Farba
bielostrieborná
Rozmer obrusu:
Zakončenie:
Cena od:
10.00 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Vianočný teflónový obrus LUX - Joel bielo strieborný

Blížiace sa sviatky sú predzvesťou vianočných kalendárov, adventných svietnikov a iných dekorácií. Vianočný obrus v bielo striebornej farbe s bielym vzorom bude skvelá voľba pre Váš Štedrovečerný stôl alebo dokonca aj darček pre Vašich blízkych. Obrus je ukončený elegantnou vlnovkou. Obrus sa hodí ku každej výnimočnej situácii, ako ku vianočným sviatkom tak aj k spoločenským akciám a podobne. Farebnú kombináciu radíme medzi moderný a exkluzívny doplnok v domácnosti, ale aj hotelových a reštauračných zariadeniach. 

Veľmi kvalitné obrusy s vysokou gramážou - 212 g/m2 sú určené pre náročnejších klientov, ktorí majú radi dokonalý design. Obrusy sú vodeodolné. Šírka - 185 cm. Obrus je ukončený elegantnou vlnovkou, alebo obšitím na 1 cm.

Neváhajte a kúpte si aj Vy do svojej zbierky obrusov a prestieranie kvalitný teflónový obrus, ktorý je u zákazníkov veľmi populárny. Teflónové obrusy sú veľmi praktické, pretože ich povrch je vodoodpudivý, teda rozliata tekutina sa doobrusunevsiakne a nehrozí jeho zašpinenia. Ďalej Vás iste poteší nenáročná údržba teflónových obrusov, pretože k očisteniu smietok alebo prebytočnej tekutiny z obrusu stačí iba handričku alebo utierka. Práve vďaka tomu sa teflónové obrusy hodia ako na domácej, tak i vonkajšie použitie a takisto tiež do reštaurácií. V našej širokej ponuke nájdete teflónové obrusy v rôznych atraktívnych farbách a vzoroch, ktoré skvele využijete vo Vašej domácnosti, na záhradke alebo i na chate a poteší Vás aj priaznivá cena týchto obrusov.

Teflónové obrusy sa vyznačujú špeciálnou úpravou, ktorá odpudzuje nečistoty a tekutiny, ktoré ostanú na povrchu obrusu a nevpijú sa do tkaniny. Na zachovanie si tejto vlastnosti obrusov je dôležité neprať obrusy v aviváži. Po vypraní v aviváži sa naruší teflónová úprava a tekutiny aj nečistoty sa ľahko dostanú do štruktúry tkaniny.

Ponúkame Vám možnosť ušitia rozmerov podľa Vašej voľby na objednávku.

Rozmery:

30x30 cm

75x75 cm

120x140 cm

120x160 cm

140x180 cm

O 140 cm

40x140 cm

Pracie znaky

teflonove_obrusy_pracie.jpg

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období od 1.6.- 1.9. 2023 je otváracia doba 8:00 - 15:00
Telefon: 041 / 433 4930