Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Vianočný obrus teflónový ECONOMY - Paul 2

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
110-2
Termín dodania
Do 10 dní
Farba
Farebná so vzorom
Rozmer obrusu:
Zakončenie:
Cena od:
5.50 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Vianočný obrus teflónový ECONOMY - Paul 2

Vianočný obrus v tmavozelenej farbe so vzorom zlatých hviezd a bielych vločiek bude skvelá voľba pre Váš Štedrovečerný stôl alebo dokonca aj darček pre Vašich blízkych. Obrus je ukončený elegantnou vlnovkou alebo obšitím na 1cm.

Neváhajte a kúpte si aj Vy do svojej zbierky obrusov kvalitný obrus s teflónovou úpravou. Teflónové obrusy sú veľmi praktické, pretože ich povrch je škvrnám odolný, teda rozliata tekutina sa do obrusu nevsiakne a nehrozí zašpinenie. 

Práve vďaka tomu sa naše obrusy hodia ako do domácností, takisto aj do reštaurácií. V našej širokej ponuke nájdete obrusy v rôznych atraktívnych farbách a vzoroch. 

Ponúkame Vám možnosť ušitia rozmerov podľa Vašej voľby na objednávku. 

Neváhajte a kúpte si aj Vy do svojej zbierky obrusov a prestieranie kvalitný  teflónový obrus, ktorý je u zákazníkov veľmi populárny. Teflónové obrusy sú veľmi praktické, pretože ich povrch je vodoodpudivý, teda rozliata tekutina sa doobrusunevsiakne a nehrozí jeho zašpinenia. Ďalej Vás iste poteší nenáročná údržba teflónových obrusov, pretože k očisteniu smietok alebo prebytočnej tekutiny z obrusu stačí iba handričku alebo utierka. Práve vďaka tomu sa teflónové obrusy hodia ako na domácej, tak i vonkajšie použitie a takisto tiež do reštaurácií.

Teflónové obrusy sa vyznačujú špeciálnou úpravou, ktorá odpudzuje nečistoty a tekutiny, ktoré ostanú na povrchu obrusu a nevpijú sa do tkaniny. Na zachovanie si tejto vlastnosti obrusov je dôležité neprať obrusy v aviváži. Po vypraní v aviváži sa naruší teflónová úprava a tekutiny aj nečistoty sa ľahko dostanú do štruktúry tkaniny.

Gramáž - 170g/m2 

Šírka látky - 155 cm

Rozmery:

30x30 cm

75x75 cm

120x140 cm

120x155 cm

140x180 cm

38x140 cm

O 140 cm

Pracie znaky

teflonove_obrusy_pracie.jpg

Ceny
10 pcs. - 999 pcs. 4.95 € / pcs.
od pcs. 5.50 € / pcs.
Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930