Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Vianočný obrus - Hviezdy

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
102 Hviezdy
Termín dodania
Do 7 dní
Farba
Biela
Rozmer obrusu:
Cena od:
3.90 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Vianočný obrus bielej farbe so zelenými dekoračnými snehovými vločkami bude skvelá voľba pre Váš Štedrovečerný stôl alebo dokonca aj darček pre Vašich blízkych.  Obrus je ukončený elegantnou vlnovkou.

Neváhajte a kúpte si aj Vy do svojej zbierky obrusov kvalitný obrus s teflónovou úpravou. Teflónové obrusy sú veľmi praktické, pretože ich povrch je vodeodolný, teda rozliata tekutina sa do obrusu nevsiakne a nehrozí zašpinenie. Ďalej Vás iste poteší nenáročná údržba teflónových obrusov.

Práve vďaka tomu sa teflónové obrusy hodia ako do domácností, takisto aj do reštaurácií. V našej širokej ponuke nájdete teflónové obrusy v rôznych atraktívnych farbách a vzoroch. 

Ponúkame Vám možnosť ušitia rozmerov podľa Vašej voľby na objednávku.

Rozmery:

75 x 75 cm

120 x 140 cm

38 x 140 cm

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930