Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Veľkonočný obrus žltý - Kraslice

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
101 Kraslice-1
Termín dodania
Do 7 dní
Rozmer
75 x 75 cm, 120 x 140 cm
160 x 320 cm
Farba
Žltá
Rozmer obrusu:
Cena od:
4.70 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Vzorovaný teflónový obrus s veľkonočným vzorom kraslíc v žltej farbe je vyrobený z kvalitných látok, ktoré i pri častom použití a praní nestrácajú farebnú stálosť a žiarivosť farieb. Dezény vzorovaných teflónových obrusov sú v modernom aj klasickom štýle, takže splnia požiadavky každého aj náročného zákazníka. Farebnosť a dizajn obrusov zodpovedá modernému trendu stolovania a bývania. Výhodou teflonového obrusu je jeho odolnosť voči vode a škvrnám, čo je pri stolovaní dôležitým faktorom. Častým praním túto vlastnosť čiastočne stráca. 

Ponúkame Vám možnosť ušitia rozmerov podľa Vašej voľby na objednávku.

Rozmery:

75 x 75 cm

120 x 140 cm

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930