Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Prehoz na dvojposteľ country kvety ruže na biele - Twins Hana

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
B6
Termín dodania
Skladom
Materiál
100% polyester
Rozmer
250 x 250 cm
160 x 320 cm
Farba
Béžová
Rozmery:
Cena od:
19.40 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Prehoz na dvojposteľ country kvety ruže na biele - Twins Hana

Prikrývka na dvojposteľ o rozmere 250 x 250 cm je dokonalým doplnkom pre vašu spálňu. Tento prehoz je vyrobený z kvalitného materiálu zo 100% polyesteru, čo zaručuje jeho mäkkosť, hladkosť a jednoduchú údržbu.

Romantický vzor ruží s nádychom vidieckej atmosféry  na béžovom podklade dodáva tomuto prehozu nádherný a elegantný vzhľad. Vzor je krásne stvárnený a prináša do vašej spálne pocit romantiky a krásy.

Prikrývka je štruktúrovaná do pravidelných geometrických obrazcov, čo zaisťuje nielen zaujímavý vzhľad, ale aj zvýšenú odolnosť a dlhú životnosť. 

S týmto rozmerom je prehoz dostatočne veľký pre väčšinu štandardných dvojpostelí a poskytuje dostatok pokrytia. Môžete ho použiť ako dekoratívny prvok na posteli, alebo praktický doplnok, ktorý ochráni vašu posteľnú bielizeň.

Celkovo možno povedať, že tento romantický prehoz na posteľ s vidiackým motívom ruží na béžovom podklade je nielen krásnym estetickým doplnkom do vašej spálne, ale aj praktickým a pohodlným kúskom, ktorý zlepší váš spánok a dodá vášmu priestoru elegantnú atmosféru.

Vankúše nie sú súčasťou produktu.

  • príjemné na dotyk
  • materiál: 100% polyester
  • ľahká údržba

Pracie znaky:

 

 

 

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období od 1.6.- 1.9. 2023 je otváracia doba 8:00 - 15:00
Telefon: 041 / 433 4930