Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Osuška detská froté - Labková patrola - dobrodužstvo čaká

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
16
Termín dodania
Skladom
Materiál
100% bavlna
Rozmer
70 x 140 cm
160 x 320 cm
Farba
Modrá
Rozmery:
Cena od:
13.70 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Oživte čas kúpania a plávania s našou detskou froté osuškou "Marshall a Chase - Dobrodružstvo čaká"! Táto osuška s rozmermi 70x140 cm je perfektnou voľbou pre všetkých malých fanúšikov Labkové patroly, ktorí sú pripravení na akékoľvek dobrodružstvo.

Osuška zobrazuje odvážnych hrdinov Marshalla a Chase, ako sú pripravení na ďalšiu akciu, na modrom podklade. S nápisom "Dobrodružstvo čaká" prináša tento motív inšpiráciu a nadšenie do každodenného života vašich detí, či už po kúpaní, plávaní alebo pri pobyte na pláži.
Vyrobená z mäkkého a savého froté materiálu, táto osuška poskytuje maximálny komfort a rýchle osušenie. Je šetrná k detskej pokožke.
Táto osuška je skvelým doplnkom do kúpeľne aj na cesty, ideálna pre chlapcov, ktorí milujú dobrodružstvo a hrdinov z Labkovej patroly. Je to nielen praktický, ale aj zábavný kúsok, ktorý prinesie úsmev na tvár každému dieťaťu.

Prekvapte svoje deti touto froté osuškou a premeňte každé osušenie na inšpirujúcu zábavu. Tento veselý a funkčný doplnok zaručí, že vaše deti budú každý deň pripravené na nové dobrodružstvá!

Rozmery:

  • Šírka 70 cm, dĺžka 140 cm

Zloženie: 

  • 100% bavlna
Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930