Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Obrus Fantastic - KARO

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
3387
Termín dodania
Do 7 dní
Výška
150 cm
Rozmer
30 x 30 cm, 75 x 75 cm, 120 x 140 cm, 120 x 160 cm, 140 x 180 cm, 140 x 220 cm, o 140 cm
160 x 320 cm
Farba
Čierna, Modrá, Sivá, Červená, Béžová, Farebná so vzorom
Farba:
Rozmer obrusu:
Cena od:
4.90 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Kárované obrusy v rôznych farebných kombináciách: červená, béžová, modrá, sivá, čierna.

Obrusy sú vyrobené z vysoko kvalitnej vodeodolnej látky s gramážou 180g/m2. Kárované obrusy sú ukončené vkusnou vlnovkou, svojím vzorom skvelo vyniknú v jedálenskom alebo kuchynskom sektore, svojou eleganciou vytvoria skvelú atmosféru nie len u Vás doma v kuchyni, ale aj v reštauráciách alebo iných rekreačných zariadeniach.

Vzorované teflónové obrusy sú vyrobené z kvalitných látok, ktoré i pri častom použití a praní nestrácajú farebnú stálosť a žiarivosť farieb. Vzory teflónových obrusov splnia požiadavky každého aj náročného zákazníka. Farebnosť a dizajn obrusov zodpovedá modernému trendu stolovania a bývania. 

Výhodou teflonového obrusu je jeho odolnosť voči vode a škvrnám, čo je pri stolovaní dôležitým faktorom. Častým praním túto vlastnosť čiastočne stráca. Farebnosť a dizajn obrusov zodpovedá modernému trendu stolovania a bývania.

Vyberte si z dostupných rozmerov alebo požiadajte o rozmery na mieru, ktoré upravíme podľa vašich požiadaviek.

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930