Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Kúpeľňová predložka sivá so vzorom listov Manaus

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
KUP21
Termín dodania
Skladom
Rozmer
50 x 80 cm
160 x 320 cm
Farba
Sivá
Šírka
5 cm
Rozmery:
Cena od:
12.80 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

 

Kúpeľňová predložka sivá so vzorom listov Manaus

Mäkký kúpeľňový koberček Manaus s rozmerom 50 x 80 cm je praktickým a esteticky príjemným doplnkom pre vašu kúpeľňu. Tento koberček má jednofarebné prevedenie v sivej farbe s reliéfom, ktorý pripomína tvar listov.

Sivá farba je neutrálny odtieň, ktorý sa hodí do rôznych štýlov kúpeľňového zariadenia. Je elegantná a pokojná, čo vytvára upokojujúcu atmosféru v kúpeľni. Sivá farba tiež ľahko zapadá do existujúceho dekoru a môže sa dobre kombinovať s ďalšími farbami.

Reliéf v tvare listov pridáva do kúpeľňového koberca zaujímavý a prírodný prvok. Tento vzor môže priniesť do kúpeľne dojem prírody a harmónie. Listy môžu prispieť k relaxačnej atmosfére a vytvoriť dojem blízkosti k prírode.

Kúpeľňový koberček je vyrobený z mäkkého materiálu, čo zaisťuje pohodlie pri státí na ňom. Tento materiál taktiež prispieva k tomu, aby povrch koberca bol jemný a príjemný na dotyk.

Dôležitou vlastnosťou tohto kúpeľňového koberca je jeho jemná antišmyková povrchová úprava rubovej strany, ktorá zabraňuje skĺzavaniu a zaisťuje, že koberček zostane na svojom mieste, aj keď je podlaha vlhká.

Celkovo sa dá povedať, že tento mäkký kúpeľňový koberček v sivej farbe s reliéfom tvaru listov je atraktívnou a praktickou voľbou pre vašu kúpeľňu. Dodáva nielen pohodlie, ale aj estetiku do priestoru a zaisťuje bezpečnosť pri používaní.

  

Zloženie: chlpatá horná časť 100% bavlna

Rozmer: 50 x 80 cm

 

Pracie znaky:

 

 

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období od 1.6.- 1.9. 2023 je otváracia doba 8:00 - 15:00
Telefon: 041 / 433 4930