Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Kuchynská vianočná chňapka - Train

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
KR95577
Termín dodania
Skladom
Materiál
100% bavlna
Rozmer
18x35 cm
160 x 320 cm
Farba
Farebná so vzorom
Rozmery:
Cena od:
4.50 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Kuchynská vianočná chňapka - Train

Kuchynská chňapka s károvaným vzorom v červenej s vláčikmi na béžovom pozadíChňapka nemá magnet, ale praktické uško na zavesenie. Jej rozmer je prispôsobený tak, aby ste si nepopálili ruku na predlaktí. Chňapky sú vysoko kvalitné, do kuchyne budú skvelým a praktickým doplnkom na každý deň. Ich elegantný vzor dodá Vašej domácnosti jednoduchosť. Chňapky budú skvelým darčekom pre Vašich blízkych. Budú skvelým doplnkom a dekoráciou pre každú domácnosť. Potešia každú maminu, ktorá rada pečie; hlavne počas vianočného obdobia.

Bavlna bola už v minulosti považovaná za jednu z najdôležitejších pestovaných rastlín, ktorá sa využívala hlavne na výrobu textílií. Jej vlákna sú získavané z kríka nazývaného bavlník. Vďaka svojim vlastnostiam sa bavlna teší veľkej obľube. Využíva sa nielen na výrobu oblečenia, ale aj pri výrobe luxusných a kvalitných bavlnených posteľných obliečokVyužívaná je tiež na výrobu produktov podliehajúcich častému praniu. Bavlna je obľúbená taktiež vďaka svojej pevnosti v ťahu, ktorá sa za mokra zvyšuje až o 20%. Tak ako kedysi, aj dnes vieme o mnohých prednostiach bavlny, a preto sú naše posteľné obliečky vyrobené z vysokokvalitnej a husto tkanej bavlny.

  • 100 % bavlna

Rozmery

  • 18x35 cm

Pracie znaky

  • rosina_pracie.jpg
Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930