Hotová záclona - LILI

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
3230
Termín dodania
Skladom
Materiál
100% polyester
Rozmer
160 x 350 cm
160 x 320 cm
Farba
Biela
Rozmer:
Cena od:
11.40 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Oblečte Váš domov do nového šatu našimi jedinečnými záclonami. Hotová biela žakárová záclona, ktorá vynikne svojou eleganciou ale hlavne vzorom drobných poľných kvietkov a oblúkovým strihom. Záclona je vhodná najmä do okien Vašich spální alebo obývačiek v každom dome, byte dokonca aj chalupe. Spĺňa náročné kritériá dnešných trendov interiérovej architektúry. Spestrí Vašu domácnosť najmä počas letného a jarného obdobia. Je pripravená k zaveseniu podľa vašej voľby. Záclona sa ľahko udržuje, je tvarovo stála a nežltne.

Záclona nemá riasiacu pásku.

  • záclona je pripravená k zaveseniu
  • výška je uvádzaná v najdlhšom mieste
  • záclona nemá riasiacu pásku
  • záclona 100% polyester

Rozmery:

  • 140x300 

    160x350

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 7:30 - 15:30, Víkend zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930