Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Detský uterák do škôlky - Hedviga

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
213003
Termín dodania
Skladom
Rozmer
30 x 50 cm
160 x 320 cm
Farba
Farebná so vzorom
Rozmery:
Cena od:
4.00 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Detský uterák do škôlky - Hedvika

Detský bavlnený uterák do škôlky s obrázkom sovy Hedvigy z Harryho Pottera na béžovom podklade je skvelým spôsobom, ako prepojiť detskú radosť z kúzelníckeho sveta s praktickým každodenným použitím. Tento uterák bol navrhnutý s ohľadom na pohodlie detí a estetický zážitok.


Uterák je vyrobený z vysoko kvalitnej 100% bavlny, čo zaisťuje jeho mäkkosť, pohodlie a rýchlu absorpciu vlhkosti. Bavlnený materiál je šetrný k detskej pokožke.


Uterák má ideálne rozmery 30 x 50 cm, ktoré sú vhodné pre malé deti navštevujúce škôlku. Tieto rozmery sú dostatočne kompaktné na jednoduché nosenie a skladovanie, zároveň však poskytujú dostatok priestoru pre účinné usušenie.


Uterák je zdobený pôvabným obrázkom sovy Hedvigy, ktorá je ikonickou postavou z knižnej a filmovej série Harry Potter. Obrázok je umiestnený na béžovom podklade, ktorý dodáva uteráku prirodzený a neutrálny vzhľad.

Tento detský bavlnený uterák s motívom sovy Hedvigy z Harryho Pottera je skvelým spojením mágie a praktickosti. Vaše dieťa si zamiluje dizajn spojený s jeho obľúbeným svetom kúziel a vy budete mať istotu, že máte k dispozícii kvalitný a pohodlný produkt na jeho každodenné používanie.

  • detský uterák z bavlny
  • pestrá potlač
  • príjemná na dotyk, dobrá savosť

Rozmery:

  • 30x50 cm

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období od 1.6.- 1.9. 2023 je otváracia doba 8:00 - 15:00
Telefon: 041 / 433 4930