Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

AKO OBJEDNÁVAŤ ŠITIE ZÁCLON A DEKORAČNÝCH LÁTOK.

Pri nákupe záclon odmerajte šírku okna, bežne doporučujeme navyšenie na riasenie dvojbásobok. Ak má Vaše okno 1,5 m kupujete 3 m záclony. U velkých vzorov musíte klásť dóraz na opakovanie vzoru. V prípade, že objednáte tovar tak, že rozmer nezodpovedá ukončenie celého vzoru, upravíme rozmer k najbližšiemu rozmeru.

Pri záclonach doporučujeme objednať o 5 cm navyše na švy.

Za našitie riasiacej pásky účtujeme 90 centov za bežný meter a len u toho obšitie je zdarma.

Pri záclonach  sa obšívajú boky a na horný diel záclony sa šije riasiaca páska.

Pri dekoračních látkách obšívame boky, dolné a horné okraje. Ak požadujete u dekoračných látkach našitie riasiace pásky, je samozrejme našitá na horný okraj.

akouAk máte záujem o iný typ šitia, napište požiadavku na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., v prípade potreby Vás budeme telefonický kontaktovať.

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930