Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Vianočný obrus - Hviezdy

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
101 Hviezdy
Termín dodania
Do 7 dní
Farba
Biela
Rozmer obrusu:
Cena od:
3.90 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Vianočný obrus bielej farbe s červenými dekoračnými snehovými vločkami bude skvelá voľba pre Váš Štedrovečerný stôl alebo dokonca aj darček pre Vašich blízkych.  Obrus je ukončený elegantnou vlnovkou.

Neváhajte a kúpte si aj Vy do svojej zbierky obrusov kvalitný obrus s teflónovou úpravou. Teflónové obrusy sú veľmi praktické, pretože ich povrch je vodeodolný, teda rozliata tekutina sa do obrusu nevsiakne a nehrozí zašpinenie. Ďalej Vás iste poteší nenáročná údržba teflónových obrusov.

Práve vďaka tomu sa teflónové obrusy hodia ako do domácností, takisto aj do reštaurácií. V našej širokej ponuke nájdete teflónové obrusy v rôznych atraktívnych farbách a vzoroch. 

Ponúkame Vám možnosť ušitia rozmerov podľa Vašej voľby na objednávku.

Rozmery:

75 x 75 cm

120 x 140 cm

38 x 140 cm

Copyright www.maxx-marketing.net

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930